
| egen identifiering: | 47320 |
| varumärke: | Hyundai |
| modell: | I-10 i10 (F5) Hatchback 1.2i 16V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 57 kW |
| motorstorlek: | 1248 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2009 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 23-05-2026 |
| vägmätaravläsning: | 172.746 KM |
| : | € 850 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 905 kg |
| skadestånd: | Zie fotos Abs Lampje brand |
| särdrag: | compleet-kenteken |