
| varumärke: | Mini |
| modell: | One CLUBMAN 1.4 16V One Combi/o Benzine 1.397cc 70kW (95pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 70 kW |
| motorstorlek: | 1397 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2009 / 5 |
| MOT godkänd till och med: | 08-07-2024 |
| vägmätaravläsning: | 238.938 KM |
| : | € 900 |
| : | € 900 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | creme |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.115 kg |
| skadestånd: | achterscherm höger ytterdörr bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt |
| särdrag: | compleet-kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |