
| egen identifiering: | 47339 |
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | RCZ RCZ (4J) Coupé 1.6 16V THP |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 115 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2010 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 12-07-2025 |
| vägmätaravläsning: | 222.202 KM |
| : | € 2.750 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | coupe |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 1.250 kg |
| skadestånd: | Motor Lekt olie Links voor raammechanisme stuk Display op dashboard doet het niet |
| särdrag: | compleet-kenteken |