
| varumärke: | Renault |
| modell: | Mégane 1.4 16V TCe 130 Combi/o 4Dr Benzine 1.397cc 96kW (131pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 96 kW |
| motorstorlek: | 1397 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2010 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 29-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 161.563 KM |
| : | € 1.650 |
| : | € 1.650 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.215 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts voorscherm wielophanging-rechts alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt |
| särdrag: | compleet-kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
E-Tech EV60 Optimum Charge Techno LED ACC Apple/Android Camera LRHZ