
| varumärke: | Renault |
| modell: | Mégane Scénic 1.6-16V AUTOMAAT Business Line (MPV 5-dr.) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 82 kW |
| motorstorlek: | 1600 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| Antal växlar: | 4 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2008 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 128.929 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | rood |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.345 kg |
| CO2-utsläpp: | 191 g/km |
| skadestånd: | rechterschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |