| egen identifiering: | 31783 |
| varumärke: | Daihatsu |
| modell: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 64 kW |
| motorstorlek: | 1298 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | be |
| 1: a antagning: | 2003 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 170.124 KM |
| : | € 1.400 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zilver |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 882 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| särdrag: | compleet-kenteken
|
alternativ
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging