
| varumärke: | Ford |
| modell: | Ka 1.2 Hatchback Benzine 1.242cc 51kW (69pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 51 kW |
| motorstorlek: | 1242 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2012 / 7 |
| MOT godkänd till och med: | 30-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 277.325 KM |
| : | € 1.350 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 840 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |