
| varumärke: | Jeep |
| modell: | Compass 1.3 T4 150 16V SUV Benzine 1.332cc 110kW (150pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 110 kW |
| motorstorlek: | 1332 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2021 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 05-01-2027 |
| vägmätaravläsning: | 127.738 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.405 kg |
| skadestånd: | achterklep bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Uitlaat |
| särdrag: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
1.4 MULTI-AIR | NAVIGATIE | APPCONNECT | CAMERA | LANE ASSIST