
| varumärke: | Skoda |
| modell: | Fabia 1.4i 16V Combi/o 4Dr Benzine 1.390cc 55kW (75pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 55 kW |
| motorstorlek: | 1390 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| Antal växlar: | 4 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2003 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 04-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 233.474 KM |
| : | € 950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.105 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen lichte voorschade |
| särdrag: | compleet-kenteken |