![Audi A4 A4 (B7) Sedan 2.0 20V (ALT) [96kW] (11-2004/06-2008)](/cache/picture/693/1773397/144c3c2873291872d0beee5c00b8cae6~v179187864.jpg)
| egen identifiering: | V1202615340 |
| varumärke: | Audi |
| modell: | A4 A4 (B7) Sedan 2.0 20V (ALT) [96kW] (11-2004/06-2008) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 96 kW |
| motorstorlek: | 1984 CC |
| 1: a antagning: | 2006 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 323.525 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WAUZZZ8E75A51**** |
| motorkod: | ALT |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.315 kg |
| skadestånd: | motor managment lamp brandt. |