
| varumärke: | BMW |
| modell: | 3-serie M pakket 325i 24V Combi/o Benzine 2.979cc 160kW (218pk) RWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 160 kW |
| motorstorlek: | 2996 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| Antal växlar: | 6 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2010 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 28-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 322.695 KM |
| : | € 2.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.465 kg |
| skadestånd: | voorschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |