![Citroën C3 C3 Picasso (SH) MPV 1.4 16V VTI 95 (EP3(8FS)) [70kW] (12-2008/10-2017=
)](/cache/picture/693/1773139/1d45df6d52167a4060bcf5b5c7c9e51e~v179111995.jpg)
| egen identifiering: | V1202615284 |
| varumärke: | Citroën |
| modell: | C3 C3 Picasso (SH) MPV 1.4 16V VTI 95 (EP3(8FS)) [70kW] (12-2008/10-2017= ) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 70 kW |
| motorstorlek: | 1397 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 173.614 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF7SH8FSC9T58**** |
| motorkod: | EP3(8FS) |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.222 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen glasbreuk |