
| varumärke: | Kia |
| modell: | Stonic 1.0T-GDi 88kW DynamicLine |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 88 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2018 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 29-03-2027 |
| vägmätaravläsning: | 137.621 KM |
| : | € 5.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | rood |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.085 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts voorschade deur-achter achterscherm deur-achter höger ytterdörr rechterschade voorscherm dakairbag-stuk stoelairbag-rechts-stuk auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.0 T-GDi MHEV DynamicPlusLine Virtual ACC Navi Clima Camera LRHZ SHZ
