
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 107 107 1.0-12V XS |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2011 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 21-06-2026 |
| vägmätaravläsning: | 202.314 KM |
| : | € 800 |
| : | € 800 |
| : | € 800 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | rood |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| antal krockkuddar: | 4 |
| vikt: | 780 kg |
| CO2-utsläpp: | 103 g/km |
| skadestånd: | bumper radiateur-kapot airbags-voor-stuk auto-is-verrijdbaar motor-loopt Subframe onder auto voorbumper radiateur airbags motor is oke . |
| särdrag: | compleet-kenteken 107 met voorschade subframe ook een deuk motor is oke en auto rijd voor en achteruit. |