
| varumärke: | Renault |
| modell: | Captur 0.9 Energy TCE 12V SUV Benzine 898cc 66kW (90pk) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 66 kW |
| motorstorlek: | 898 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2019 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 11-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 163.935 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.148 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |