| egen identifiering: | V1202615386 |
| varumärke: | Skoda |
| modell: | Roomster Roomster (5J) MPV 1.4 16V (BXW) [63kW] (09-2006/05-2015) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1390 CC |
| 1: a antagning: | 2007 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 380.000 KM |
| : | € 795 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | TMBMC65J47503**** |
| motorkod: | BXW |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.174 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen motor defect start niet
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling