
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Polo 1.4 TDI 12V 90 Hatchback Diesel 1.422cc 66kW (90pk) FWD |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 66 kW |
| motorstorlek: | 1422 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2017 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 15-04-2027 |
| vägmätaravläsning: | 112.906 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.051 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links koplamp-rechts motorkap Främre stänkskydd vänster deur-achter alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |