![BMW 3-serie 3 serie Touring (E91) Combi 318i 16V (N43-B20A) [105kW] (05-2007/05-2=
012)](/cache/picture/693/1775816/7ef0cf56878b13354e8f74865f561edd~v179964655.jpg)
| egen identifiering: | V1202615955 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 3-serie 3 serie Touring (E91) Combi 318i 16V (N43-B20A) [105kW] (05-2007/05-2= 012) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 105 kW |
| motorstorlek: | 1995 CC |
| 1: a antagning: | 2011 / 8 |
| vägmätaravläsning: | 232.443 KM |
| : | € 1.495 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBAUS31050A83**** |
| motorkod: | N43-B20A |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.405 kg |
| skadestånd: | oliedruk tik in de motor. |
318i Automaat KOPPAKKING DEFECT Navi Clima Leder Corporate Lease High Executive
318i Automaat Elek Dak Clima Navi Leder Corporate Lease Executive