![Opel Corsa Corsa D Hatchback 1.2 16V LPG (A12XER(Euro 5)) [63kW] (06-2011/08-201=
4)](/cache/picture/693/1773319/c653157e2340b144dcd382add1a8c703~v179179936.jpg)
| egen identifiering: | V1202615258 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Corsa Corsa D Hatchback 1.2 16V LPG (A12XER(Euro 5)) [63kW] (06-2011/08-201= 4) |
| bränsle: | LPG |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1229 CC |
| 1: a antagning: | 2012 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 315.000 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | W0L0SDL08C609**** |
| motorkod: | A12XER(Euro 5) |
| Färg: | wit |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 1.063 kg |
| skadestånd: | slechte lak schades rondom=20 |
Opel Corsa F Elegance Ful Led Navi Pro Leder Digital cocpit kamera