
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model Y 75kWh Long Range 258kW AWD |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 258 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2023 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 29-09-2027 |
| vägmätaravläsning: | 44.661 KM |
| : | € 18.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.954 kg |
| skadestånd: | bumper voorschade vänster sida skadad wielophanging-links onderschade alle-airbags-oké START NIET |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
