![Volkswagen Golf Golf VII (AUA) Hatchback 1.6 TDI BMT 16V (DDYA) [85kW] (11-2016/03-20=
20)](/cache/picture/693/1771911/4c98cedbde11a917c4cb7c7e9270d456~v178585074.jpg)
| egen identifiering: | V1202614639 |
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Golf Golf VII (AUA) Hatchback 1.6 TDI BMT 16V (DDYA) [85kW] (11-2016/03-20= 20) |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 85 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2017 / 5 |
| vägmätaravläsning: | 322.221 KM |
| : | € 5.995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WVWZZZAUZHP33**** |
| motorkod: | DDYA |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.223 kg |
| skadestånd: | linker zijschade motor managment lamp brandt. |
Volkswagen Golf VIII Life + Alcantara Pdc kam Acc IQ Light