
| varumärke: | Volvo |
| modell: | XC40 70kWh 170kW Recharge Ultimate Pano |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 170 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2023 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 27-06-2027 |
| vägmätaravläsning: | 21.665 KM |
| : | € 16.800 inklusive moms |
| : | € 16.800 |
| : | € 13.850 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | groen |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.930 kg |
| skadestånd: | koplamp-rechts motorkap voorruit voorschade voorscherm auto-is-verrijdbaar |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
