
| varumärke: | Iveco |
| modell: | Daily 35S16V 2.3 352L L2 |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 115 kW |
| motorstorlek: | 2287 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2024 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 12-12-2027 |
| vägmätaravläsning: | 6.302 KM |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | wit |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 2.004 kg |
| skadestånd: | voorschade alle-airbags-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |