![Toyota Yaris Yaris II (P9) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [51kW] (08-2005/12-201=
1)](/cache/picture/693/1773601/9fbb3cd12d341d0f352b97edee5f284b~v179205402.jpg)
| egen identifiering: | V1202615503 |
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Yaris Yaris II (P9) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [51kW] (08-2005/12-201= 1) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 51 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 248.704 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VNKKG92380A21**** |
| motorkod: | 1KR-FE |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 960 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen front schade |