![BMW 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 114i 1.6 16V (N13-B16A) [75kW] (07-2012=
/02-2015)](/cache/picture/693/1773390/56f16e0a48d09009b0a3c25a1bab2268~v179186699.jpg)
| egen identifiering: | V1202615271 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 114i 1.6 16V (N13-B16A) [75kW] (07-2012= /02-2015) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 75 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2012 / 10 |
| vägmätaravläsning: | 305.644 KM |
| : | € 2.495 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBA1R11000J63**** |
| motorkod: | N13-B16A |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.265 kg |
| skadestånd: | motor loopt onregelmatig. |