
| varumärke: | BMW |
| modell: | X1 xDrive 20i 2.0 16V Twin Power Turbo SUV Benzine 1.997cc 135kW (184pk) 4x4 |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 135 kW |
| motorstorlek: | 1997 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2012 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 05-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 153.450 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | bruin |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.565 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap voorscherm gordelspanner-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | wok-melding Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |