| egen identifiering: | V1202609763 |
| varumärke: | Honda |
| modell: | Hr-v HR-V (RU) MPV 1.5 i-VTEC 16V (L15B4(Euro 6)) [96kW] (08-2015/...) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 96 kW |
| motorstorlek: | 1496 CC |
| 1: a antagning: | 2018 / 5 |
| vägmätaravläsning: | 270.275 KM |
| : | € 7.995 |
| : | € 6.799  |
| : | € 5.599  |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | 3HGRU1850JM40**** |
| motorkod: | L15B4(Euro 6) |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.220 kg |
| skadestånd: | versnellingsbak defect.
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v/a