
| egen identifiering: | 31994 |
| varumärke: | Renault |
| modell: | Scenic 1.6-16V Automaat Clima Leder |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 83 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2005 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 07-06-2026 |
| vägmätaravläsning: | 145.535 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.345 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rechterzijde vervangen: deur lijsten rechts repareren: scherm rechts achter deur rechts achter achterbumper goed monteren |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland