![Toyota Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014)](/cache/picture/693/1772751/fd38299d752a9459e15313cb86259403~v178854271.jpg)
| egen identifiering: | V1202615010 |
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 9 |
| vägmätaravläsning: | 218.120 KM |
| : | € 2.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | JTDJG18C70N49**** |
| motorkod: | 1KR-FE |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 805 kg |
| skadestånd: | slechte lak |