
| egen identifiering: | 46839 |
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Yaris Yaris III (P13) Hatchback 1.33 16V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 73 kW |
| motorstorlek: | 1329 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2011 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 01-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 183.328 KM |
| : | € 1.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 1.000 kg |
| skadestånd: | knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk Zie fotos |
| särdrag: | compleet-kenteken |