![Volvo V-50 V50 (MW) Combi 1.6 D 16V (D4164T) [81kW] (01-2005/12-2011)](/cache/picture/693/1772648/844c3cca5e1ab81d1998d5df8a3f6e76~v178836720.jpg)
| egen identifiering: | V1202614812 |
| varumärke: | Volvo |
| modell: | V-50 V50 (MW) Combi 1.6 D 16V (D4164T) [81kW] (01-2005/12-2011) |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 81 kW |
| motorstorlek: | 1560 CC |
| 1: a antagning: | 2009 / 12 |
| vägmätaravläsning: | 363.173 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | YV1MW76F2A254**** |
| motorkod: | D4164T |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.294 kg |
| skadestånd: | koppeling versleten=20 |