| egen identifiering: | V1202614220 |
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 44 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| 1: a antagning: | 2013 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 259.243 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WVWZZZAAZDD00**** |
| motorkod: | CHYE |
| växellåda kod: | ZIE BAK |
| Färg: | la7w reflexsilber-met. |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 840 kg |
alternativ
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
star=
t/stop systeem