
| varumärke: | Ford |
| modell: | Ranger 3.2TDCI 147kW Automaat 4X4 Wildtrak SuperCab |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 147 kW |
| motorstorlek: | 3198 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2017 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 17-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 115.175 KM |
| : | € 16.950 exklusive moms |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | bestelauto |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 2.275 kg |
| skadestånd: | versnellingsbak-defect motor-loopt |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
2.0 EcoBlue Limited Super Cab Leder ACC Navi Clima Camera SHZ AHK
