
| varumärke: | BMW |
| modell: | 5-serie 520i 135kW Automaat High Executive |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 135 kW |
| motorstorlek: | 1997 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2012 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 18-01-2027 |
| vägmätaravläsning: | 202.264 KM |
| : | € 5.500 |
| : | € 4.900 |
| : | € 4.900 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.690 kg |
| skadestånd: | achterschade bumper auto-kan-rijdend-mee Gordels |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
520i Automaat Pano Navi Camera M Sport Edition High Executive
Touring 520i Aut. M-Sport Pano Leder Memory SHZ Orig. NL 151.381 km!
M550xd Diebstahlschaden Schuifdak Memory ACC H/K Leder Camera SHZ
