![Ford Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...)](/cache/picture/693/1773603/29e06ab570a07c0f1da03897f35739c5~v179205708.jpg)
| egen identifiering: | V1202613202 |
| varumärke: | Ford |
| modell: | Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...) |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 92 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| 1: a antagning: | 2025 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 17.556 KM |
| : | € 14.995 |
| : | € 11.295 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WF02XXERK2RT5**** |
| motorkod: | B7JB |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.201 kg |
| skadestånd: | auto is nog rijdbaar auto start loopt goed. front schade |