
| varumärke: | Opel |
| modell: | Agila 1.2-16V Comfort |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 55 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2003 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 03-03-2027 |
| vägmätaravläsning: | 155.093 KM |
| : | € 850 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 955 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links Främre stänkskydd vänster alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade |
| särdrag: | compleet-kenteken |