
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 5008 7 Persoons 1.6 THP 16V MPV Benzine 1.598cc 115kW (156pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 115 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2012 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 08-12-2026 |
| vägmätaravläsning: | 232.211 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.465 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Lakschade op achterbumper |
| särdrag: | compleet-kenteken Distributieketting en waterpomp recent vervangen |
1.6 VTi Blue Lease 7-Persoons Leer Stoelverwarming Navigatie Climate Cruise