![Citroën C1 C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW] (06-2005/09-2014)](/cache/picture/693/1773130/4be3a444b457d57b38c48019378a297d~v179111236.jpg)
| egen identifiering: | V1202615099 |
| varumärke: | Citroën |
| modell: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 112.462 KM |
| : | € 1.495 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF7PNCFAC8941**** |
| motorkod: | 384F(CFA) |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 780 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen front schade |