![Nissan Micra Micra (K11) Hatchback 1.4 16V (CGA3DE) [60kW] (09-2000/02-2003)](/cache/picture/693/1772266/ed4a50e74845171a2a6edd66745c77ac~v178666287.jpg)
| egen identifiering: | V1202614227 |
| varumärke: | Nissan |
| modell: | Micra Micra (K11) Hatchback 1.4 16V (CGA3DE) [60kW] (09-2000/02-2003) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 60 kW |
| motorstorlek: | 1348 CC |
| 1: a antagning: | 2002 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 121.984 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | SJNFDAK11U420**** |
| motorkod: | CGA3DE |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 845 kg |
| skadestånd: | schades rondom start en loopt goed. |