
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 120i 135kW Automaat High Executive |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 135 kW |
| motorstorlek: | 1998 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2019 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 26-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 97.818 KM |
| : | € 15.800 |
| : | € 13.900 |
| : | € 13.900 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | Pärla |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.355 kg |
| skadestånd: | voorraam diefstalschade auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
116i M-Sport Ext. LED Apple/Android Navi Cruise Camera SHZ 5.387 km!
