
| varumärke: | Citroën |
| modell: | C1 1.2 PureTech 82 12V Hatchback Benzine 1.199cc 60kW (82pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 60 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2014 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 06-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 163.451 KM |
| : | € 3.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 840 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Voertuig heeft lichte voorschade gehad en is niet netjes hersteld The vehicle sustained minor front end damage which has not been repaired properly Vehicle is technical good. |
| särdrag: | compleet-kenteken |