
| varumärke: | Renault |
| modell: | Mégane 1.0TCE 84kW Clima Navi |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 84 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2021 / 10 |
| MOT godkänd till och med: | 06-06-2027 |
| vägmätaravläsning: | 129.112 KM |
| : | € 8.500 inklusive moms |
| : | € 7.250 |
| : | € 6.200 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.224 kg |
| skadestånd: | motorschade auto-is-verrijdbaar motor-loopt |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen INruil! |
1.6 E-Tech 116kW Navigatie Plug-In Hybrid Business Zen
E-Tech EV60 Optimum Charge Techno LED ACC Apple/Android Camera LRHZ
