
| varumärke: | Seat |
| modell: | Ibiza ST, FR, 1.2 TSI Combi/o Benzine 1.197cc 63kW (86pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1197 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2014 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 03-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 254.410 KM |
| : | € 2.200 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.050 kg |
| skadestånd: | bumper voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |