
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Golf 36kWh 100kW Egolf Leder Camera |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 100 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2017 / 10 |
| vägmätaravläsning: | 110.032 KM |
| : | € 8.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.515 kg |
| skadestånd: | achterraam vänster sida skadad voorraam diefstalschade auto-is-verrijdbaar Navigatiemodule in dashboard kastje |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen INruil! |
