
| egen identifiering: | 47250 |
| varumärke: | Volvo |
| modell: | V-50 V50 (MW) Combi 1.6 D 16V |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 81 kW |
| motorstorlek: | 1560 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2007 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 04-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 405.147 KM |
| : | € 800 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.316 kg |
| skadestånd: | Verstuiver Lekt motor loopt onregelmatig. Zie Fotos |
| särdrag: | compleet-kenteken |