
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model Y 58kWh 175kW RWD |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 175 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2023 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 06-03-2027 |
| vägmätaravläsning: | 53.329 KM |
| : | € 23.500 inklusive moms |
| : | € 23.500 |
| : | € 19.500 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.884 kg |
| skadestånd: | achterscherm deur-achter höger ytterdörr rechterschade voorraam voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar Gordel Subframe achter krom |
| särdrag: | Wok Melding Geen Inruil! |
