| egen identifiering: | 6617 |
| varumärke: | Fiat |
| modell: | 500 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 74 kW |
| motorstorlek: | 1368 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2008 / 1 (2008 / 1) |
| MOT godkänd till och med: | 18-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 150.171 KM |
| : | € 1.775 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 905 kg |
| CO2-utsläpp: | 149 g/km |
| särdrag: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: 500 Type: 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer Modelreeks: nov. 2007 - sep. 2010
Technische informatie Koppel: 131 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 10,5 s Topsnelheid: 182 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 355 x 163 x 149 cm Wielbasis: 230 cm
Gewichten Laadvermogen: 465 kg GVW: 1.370 kg Max. trekgewicht: 800 kg (ongeremd 500 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 4
Milieu Energielabel: D
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9) Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Verrijdbare linker voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
alternativ
Krockkuddar
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Underhållning
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Komfort (interiör)
- boardcomputer
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Komfort (exteriör)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Exteriör
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- open-dak-elektrisch
- panoramadak
- zonnedak
Interiör
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Hoofdsteunen achter
Knie airbag
Lichtmetalen velgen 15"
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Panoramadak (manueel te openen)
Radiovoorbereiding
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel