
| egen identifiering: | 46804 |
| varumärke: | Volvo |
| modell: | Xc-90 XC90 I SUV 2.9 T6 24V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 200 kW |
| motorstorlek: | 2922 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2004 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 20-03-2026 |
| vägmätaravläsning: | 448.785 KM |
| : | € 900 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 2.031 kg |
| skadestånd: | Automaat storing Rijd alleen handmatig in 3de versnelling |
| särdrag: | compleet-kenteken |
T8 Plug-in Hybr. AWD Ultra Dark 7-Pers. Pano LED ACC B&W HUD Lucht AHK
T8 Twin Engine AWD R-Design Pano LED ACC Memory Lucht Camera AHK