Vaurioauto passenger cars Seat Ibiza

Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza ST 1.2 TSI FR Clima Stoelverw. 2013/10

Seat Ibiza

ST 1.2 TSI FR Clima Stoelverw.

€ 1.775
Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 139.385139.385
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.0 TSI Style Business Intense 2020/12
vientihinta
€ 4.900

Seat Ibiza

1.0 TSI Style Business Intense

€ 6.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 49.37349.373
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza SC 1.8 TSI Cupra 192PK Open-Dak Stoelverwarming Navigatie Half-leder 2017/1
vientihinta
€ 3.175

Seat Ibiza

SC 1.8 TSI Cupra 192PK Open-Dak Stoelverwarming Navigatie Half-leder

€ 4.375
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 176.330176.330
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.2 TSI Clima 2015/6

Seat Ibiza

1.2 TSI Clima

€ 3.200
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 218.530218.530
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.0 TSI 81Kw Airco - Navi 2016/11

Seat Ibiza

1.0 TSI 81Kw Airco - Navi

€ 2.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 196.314196.314
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza ST  1.2 Style 2012/1

Seat Ibiza

ST 1.2 Style

€ 2.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 218.820218.820
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.2 Club AIRCO 2011/11

Seat Ibiza

1.2 Club AIRCO

€ 1.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 223.467223.467
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.4 TSI Cupra Bocanegra 2011/1

Seat Ibiza

1.4 TSI Cupra Bocanegra

€ 3.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 226.031226.031
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.6 TDI  FR Business  Intense   5 Drs 2019/3
vientihinta
€ 3.100

Seat Ibiza

1.6 TDI FR Business Intense 5 Drs

€ 5.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 173.013173.013
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza SC 1.4 Style Stoelverwarming Climate Cruise 2012/8

Seat Ibiza

SC 1.4 Style Stoelverwarming Climate Cruise

€ 1.875
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 121.212121.212
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 12tsi 77kW E5 5 drs 2012/10

Seat Ibiza

12tsi 77kW E5 5 drs

€ 2.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 197.757197.757
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza ST 1.2 TSI STYLE DYNAMIC 2015/7
vientihinta
€ 2.100

Seat Ibiza

ST 1.2 TSI STYLE DYNAMIC

€ 2.600
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 250.000250.000

Seat Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Seat auton avulla voit ostaa Seat edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Seat vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Seat purkamassa autoja ja käytettyjä Seat osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Seat purettuja autoja ja käytettyjä Seat osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Dacia Jogger Extreme 2024/6
vientihinta
€ 10.300

Dacia Jogger

Extreme

€ 10.300
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 12.35012.350
Vaurioauto  passenger cars Ford Ka  2010/1

Ford Ka

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 121.342121.342