
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | Cla-klasse 200D 100kW Automaat Business Solution AMG |
| brensel: | diesel |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 2143 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2018 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 04-07-2026 |
| kilometerstand: | 183.956 KM |
| : | € 10.650 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.425 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts voorschade deur-achter deur-voor rechterschade voorscherm bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
